Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi pdf – Yandex indir

tarafından
5
Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi pdf – Yandex indir

Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi, kasiyerlerden CEO’lara kadar hemen herkes için ilhamla dolu bir kitap. Çoksatan iş kitaplarının yazarı efsanevi Tom Peters, iş dünyası liderleri için bu rehberi oluşturmak üzere Donovan/Green’in ikonik tasarımcısı Nancye Green ile işbirliği yaptı. Peters ve Green, çarpıcı bir tasarıma sahip bu küçük kitabı, işyerinde gerçekten neyin önemli olduğunun farkına varmanız için heyecan verici alıntılarla doldurdu. Peters bu bilgelik cevherlerini, onyıllar boyunca olağanüstü çalışma ortamları yaratmış olan kişilerden topladı. Green bu bilgeliği özümsemenin büyüleyici bir yolunu yarattı.
 
Kitap, iş dünyası liderlerinin “önce insan” demelerinin gerekliliğini savunuyor. Pandeminin yarattığı olumsuz bilanço hesaplanırken, aşırı servet eşitsizliğiyle yüzleşilirken ve henüz emekleme aşamasında olan istikrarsızlaştırıcı teknolojik devrimlerle boğuşulurken, “ekstrem hümanizm”in, yani birbirimize insanca davranmanın, gidilecek en iyi yol olduğunu vurguluyor.
 
Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi’nde bulacağınız içgörüler sizi harekete geçirecek ve toplumunuzu güçlü bir şekilde desteklemenizi, müşterilerinize mükemmellikleri ve canlılıklarıyla hayrete düşüren ürünler/hizmetler sunmanızı ve hasta gezegenimize hizmet etmenizi sağlayacaktır. Bu sadece gidilecek en iyi yol değil, aynı zamanda iş dünyasındaki herkeste bir amaç ve gurur yaratabilecek bir yoldur. Bu rehberi işinize, seyahatlerinize, mükemmelliğin hatırlatılmasına ihtiyaç duyduğunuz her yere götürün. Daha da iyisi, mükemmel bir hediye olan bu kitabı, bir dehanın vereceği ilhama ihtiyaç duyan herkesle paylaşın.
 
 

Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi isimli 334 sayfadan oluşan kitap ; Tom Peters tarafından yazılmış ve THE KİTAP yayınevinin 23.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Tom Peters’ın Kısa Mükemmellik Rehberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.