Tom Lake pdf – Yandex indir

tarafından
4
Tom Lake pdf – Yandex indir

Dünyanın en büyük okur platformu Goodreads’te “En İyi Roman” dalında yüzbinlerce oy alan, yıl boyunca New York Times Bestseller listesinin zirvesini bırakmayan ve 2023’ün en çok konuşulan romanlarından Tom Lake artık Türkçede!
 
2020’nin bahar aylarında Lara’nın üç kızı, pandemi nedeniyle ailelerinin Kuzey Michigan’daki meyve bahçesine geri döner. Kızlar, kiraz toplarken, annelerinden yıllar önce Tom Lake adlı 
bir tiyatro kumpanyasında sahneyi paylaştığı, aynı zamanda âşık olduğu ünlü aktör Peter Duke’un hikâyesini anlatmasını isterler. Lara geçmişi anımsadıkça, kızları da kendi hayatlarını ve anneleriyle olan ilişkilerini, içinde bulundukları dünyayı ve bildiklerini düşündükleri her şeyi yeniden gözden geçirmek zorunda kalırlar.
Tom Lake hem umutlu hem de hüzünlü olan bu roman… Bu romanda, dünya parçalanırken bile mutlu olmanın ne demek olduğunu okuyacaksınız. Yazar Ann Patchett, tüm romanlarında olduğu gibi, etkileyici anlatım sanatını aile dinamiklerine dair keskin içgörülerle birleştiriyor. Sonuç olarak derin bir zekâ ve duygusal incelikle anlatılan zengin ve aydınlık bir hikâye ortaya çıkıyor.
***
“Patchett bizi edebi bir metinden ziyade hayat gibi hissettiren bir gerçeğe götürüyor.” –The Guardian
Tom Lake -mavi ayda bir rastlanan türden- tadına varılması gereken bir kitap.” –San Francisco Chronicle
“Kırık dökük bir dünyada aşkın ve mutluluğun dayanıklılığına dair ışıl ışıl bir hatırlatma.” Oprah Daily
“Tiyatro ile hayat ve de romantizm ile gerçekçilik arasındaki ilişkiler üzerine derinlemesine düşünen Tom Lake, Patchett’in şimdiye kadarki en iyi romanı.” Boston Globe
“Sessiz ve güven verici bir kitap…”  New York Times
“Ann Patchett’tan her zamanki gibi şefkatli, dokunaklı bir roman.” Vanity Fair
Tom Lake, size usulca yaklaşan ve derin bir etki bırakan heyecan verici bir kitap. Kitabı bitirdiğim anda geri dönüp yeniden başlamak istedim.” Sunday Times (Londra)
“Yıkıcı bir bilgelik ve öz farkındalık.” New Yorker
Tom Lake Ann Patchett’in en iyi romanı.” Hudson Review
 

Tom Lake isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Ann Patchett tarafından yazılmış ve THE KİTAP yayınevinin 23.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Tom Lake pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.