Tohum pdf – Yandex indir

tarafından
6
Tohum pdf – Yandex indir

Bu kitap olağandışı bir perspektifini sunduğu insanı içsel gelişime davet ediyor. Yazar, insanın iç dünyasındaki derinlikleri muhteşem bir şekilde açığa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda içsel potansiyeli keşfetmenin anlamını da netleştiriyor. Her birimizin içinde saklı olan tohumları yeşertmemize yardımcı oluyor. 
 
“Tohum,” insanın içsel gücünü temsil eder. İnsan, yeterliliğinin büyük bir potansiyeline sahiptir ancak bu potansiyeli ortaya çıkarmak ve geliştirmek için çaba göstermelidir.
 
İçsel yaşamın tohumdan ağaca olan yolculuğu ile özdeşleşerek daha derin bir düşünce yolculuğuna hazır olun. Kişisel gelişimin neden bu kadar önemli olduğunu, bu gelişim yolculuğunu nasıl başlatabileceğinizi ve sürdürebileceğinizi keşfedin.
 
Kur’an-ı Kerim ve diğer kutsal metinlerdeki derin bilgiler, bilimsel verilerin ışığında size rehberlik edecek. Her şey, ilk andan başlayarak bugüne kadar olan süreçte yeniden şekillenmeye başlayacak. İçsel yaşamın tohumdan ağaca olan yolculuğu ile özdeşleşerek daha derin bir düşünce yolculuğuna çıkmaya hazır olun.
 

Tohum isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Olgun Aydoğu tarafından yazılmış ve ŞİRA YAYINLARI yayınevinin 27.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Tohum pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.