Tin Ten Tını Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin pdf – Yandex indir

Tin Ten Tını  Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin pdf – Yandex indir

Müzik ve dans tarih boyunca ve her kültürde ruhsal dünyamızı zenginleştirmek veya iyileştirmek için, sihir ve şifa için kullanılmıştır. Sevdiğin, dinlediğin şarkılar seni sana anlatan aynalardır. O aynaların yansımasından sen sandığın senleri fark edebilir, gerçek seni keşfedebilir ve yaşamını yeniden yaratabilirsin.
 
Bu kitap müziği ve dansı farkındalıkla kullanma rehberidir. Yeni bir farkındalıkla ve bilimin ışığında onlara bakmaya, onlarla yeniden tanışmaya, müziği, şarkıları yeni bir bakış açısıyla dinlemeye, kendini ve hayatını daha yakından tanımak, keşfetmek, dönüştürmek, iyileştirmek ve yeniden yaratmak için onları kullanmaya hazır mısın?
 
Sihir ve şifa kaynakları olarak müzik ve dans kendine doğru çıktığın yolculuğu kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek. Yeter ki neyi, nerede, nasıl dinleyeceğini ve açığa çıkan duygularla ne yapacağını bil.
 
Bir şarkısın Sen!
Sana anlat kendini desem,
Sen olduğun şarkıyı çalsan söylesen
Ve kendi müziğinle dans etsen!
Nasıl bir şarkı, nasıl bir dans ortaya çıkar dersin senden?
Yeniden besteleyebilirsin kendini istersen!
Sonsuzluktan yeni sözler, ahenkli melodiler…
Seç seçebilirsen!
Bu kitap seçimini kolaylaştırmak için!
 
 

Tin Ten Tını
Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Kristal Sıla Özhendekci tarafından yazılmış ve KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 01.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Tin Ten Tını Müzik ve Dansın Hayatı Dönüştüren Gücünü Keşfedin pdf – Yandex indir - PDF indir