Tesisatın Gizemi Bir Altyapı Yöneticisinin Başından Geçenler pdf – Yandex indir

tarafından
3
Tesisatın Gizemi  Bir Altyapı Yöneticisinin Başından Geçenler pdf – Yandex indir

Tesisatın Gizemi, altyapı yöneticisi Nadir Bey’in başından geçen olayların yol açtığı çağrışımları ve izlenimleri ele alıyor. Nadir Bey, çalıştığı şirketi, parçalarını doğru kullanamayan az gelişmiş bir organizma gibi görüp iş ortamını yeniden düzenlemeye çalışırken okurun çözmesi gereken bir gizem ortaya çıkıyor: Nadir Bey’le yolları kesişen insanların en gündelik eylemlerinde bile belirtileri fark edilen bir tesisat.
Düşünce, sanat ve edebiyat eleştirisi alanlarında yazdığı kitaplarla büyük ilgi uyandıran Özgür Taburoğlu, cümlelerin yan anlamlarını, gizli niyetlerini ve bilinçdışı göndermelerini karakterlerin iç dünyalarından bakarak ele alıyor. Bunu yaparken kendi bilinç akışı içinde dile gelen varlıkların dışarıdan göründüğü gibi olmadığını sezdiriyor. Böylece okuruyla çok boyutlu bir iletişim kuruyor.
Yaşlı bir adamdaki, genç bir kadındaki, küçük bir çocuktaki veya bir çim adamdaki farklı tesisatların onların düşüncelerine ve davranışlarına şekil verdiği bir tanıklığın anlatısı…
 

Tesisatın Gizemi Bir Altyapı Yöneticisinin Başından Geçenler isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Özgür Taburoğlu tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Tesisatın Gizemi Bir Altyapı Yöneticisinin Başından Geçenler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.