Tersi ve Yüzü pdf – Yandex indir

tarafından
6
Tersi ve Yüzü pdf – Yandex indir

“Brice Parain, sık sık, yazdıklarımın en iyisini bu küçük kitabın içerdiğini ileri sürer… Hayır, aldanıyor, çünkü deha bir yana bırakılırsa, insan yirmi iki yaşında yazı yazmasını pek bilemez. Ama Parain’in söylemek istediğini anlıyorum. Bu acemice sayfalarda, sonradan yazdıklarımdakilerden daha çok gerçek aşk bulunduğunu söylemek istiyor; haksız da değil… Bu sayfaların yazıldığı zamandan beri yaşlandım, çok şeyler görüp geçirdim. Sınırlarımı, sonra hemen hemen bütün zayıflıklarımı tanıyarak kendi hakkımda bilgi edindim… Herkes gibi ben de düşlerim bazı bazı. Ama iki sakin melek onun eşiğinden hiçbir zaman geçirmediler beni; biri dostun yüzünü gösterir, öbürü düşmanın suratını. Evet, bütün bunları biliyorum, aşkın neye patladığını da öğrendim ya da aşağı yukarı. Ama yaşamın kendisi hakkında, Tersi ve Yüzü’nde acemice söylenenden daha fazlasını bilmiyorum.”
ALBERT CAMUS
 

Tersi ve Yüzü isimli 70 sayfadan oluşan kitap ; Albert Camus tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz? pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz? indir, O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz? oku ve O Zaman Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tersi ve Yüzü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.