Teoriden Pratiğe Türk Edebiyatında Diliçi Çeviri pdf – Yandex indir

tarafından
5
Teoriden Pratiğe Türk Edebiyatında Diliçi Çeviri pdf – Yandex indir

“Diliçi çeviriye dair araştırmalar son yıllarda artış göstermiş olsa da bunların istenen düzeyde olduğu söylenemez. Bu bağlamda, diliçi çeviri ile ilgili literatürün genel çerçevesinin çizilmesi ve konuyla ilgili teorik ve kuramsal çerçevenin oluşturulması amacıyla elinizdeki kitap değerli araştırmacıların katkılarıyla meydana getirildi.”
Teoriden Pratiğe Türk Edebiyatında Diliçi Çeviri kitabı; “Diliçi Çevirinin Teorik Çerçevesi”, “Osmanlı Dönemi Diliçi Çeviri Metinleri Üzerine İncelemeler ve “Diliçi Çeviri Uygulamalarında Karşılaşılan Sorunlar” başlıklı üç bölüm altında toplanan 16 adet bilimsel yazı ile “diliçi çeviri”nin tanımlamasını yapıyor, okuyucuya ve araştırmacılara diliçi çevirinin Türk Edebiyatındaki sınırlarını ve uygulama sahasını tanıtıyor.
 

Teoriden Pratiğe Türk Edebiyatında Diliçi Çeviri isimli 480 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 03.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Henri Matisse pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Henri Matisse indir, Henri Matisse oku ve Henri Matisse pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Teoriden Pratiğe Türk Edebiyatında Diliçi Çeviri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.