Tenten’in Maceraları 14 – Güneş Mabedi pdf – Yandex indir

tarafından
9
Tenten’in Maceraları 14 – Güneş Mabedi  pdf – Yandex indir

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor. 

Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.

Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor. 
 

Tenten’in Maceraları 14 – Güneş Mabedi isimli 62 sayfadan oluşan kitap ; Herge tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 08.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayvan Dediysek Kelebek Değil! pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hayvan Dediysek Kelebek Değil! indir, Hayvan Dediysek Kelebek Değil! oku ve Hayvan Dediysek Kelebek Değil! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tenten’in Maceraları 14 – Güneş Mabedi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.