Temel Eğitimde Zeka Oyunları İle Eğlenerek Öğreniyorum 4. Sınıf Örneği pdf – Yandex indir

tarafından
16
Temel Eğitimde Zeka Oyunları İle Eğlenerek Öğreniyorum 4. Sınıf Örneği pdf – Yandex indir

Gerek millî eğitimin temel amaçları doğrultusunda yetiştirilmek istenen bireyin genel özellikleri gerek 21. yüzyıl becerileri odağında gelecekte ihtiyaç duyulacak temel beceriler göz önüne alındığında, öğrencileri bu becerilerle donatacak biçimde ders içerikleri sunulması gerekmektedir. Bu doğrultuda akıl yürütme, problem çözme, iş birliği, takım çalışması ve eleştirel düşünme gibi düşünme becerilerini destekleyici zekâ oyunlarının derslerde kullanılması önemli bir adım olacaktır. Temel Eğitimde Zekâ Oyunları ile Eğlenerek Öğreniyorum -4. Sınıf Örneği- isimli bu kitap, zekâ oyunlarının 4. sınıf derslerinden matematik, fen bilimleri, Türkçe, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinde örnek etkinlikler barındırmaktadır.
Yazarlarımızın büyük emeklerle ortaya koyduğu bu kitabın başta ilkokul 4. sınıf öğrencilerinin dersine giren değerli öğretmenlerimize olmak üzere öğrencilere, velilere ve alandaki tüm paydaşlara örnek bir kılavuz olması temennisiyle…
 

Temel Eğitimde Zeka Oyunları İle Eğlenerek Öğreniyorum 4. Sınıf Örneği isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 24.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Temel Eğitimde Zeka Oyunları İle Eğlenerek Öğreniyorum 4. Sınıf Örneği pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.