Tembel Gurmeler İçin Sandviçler ve Salatalar pdf – Yandex indir

tarafından
4
Tembel Gurmeler İçin Sandviçler ve Salatalar pdf – Yandex indir

Evden çalışma yönteminin hızla yaygınlaşması belki de bu kitabın değerini artıracak oluşumlardan biridir, çünkü zevk ve alışkanlıkları inanılmaz bir hızla tüketme yeteneği olan insanlar bir süre sonra, “hep aynı” olan tatlardan vazgeçecekler ve evlerinde ürettikleri salata ve sandviçleri özleyip bu kitabın sayfalarında gezinmeye başlayacaklar. Roka yaprakları ile pastırmanın birlikte yarattıkları lezzeti belki de bu kitapla keşfedecekler.

Kim korkar sandviç ve salatadan?

Cüneyt Ayral, Tembel Gurmeler İçin Sandviçler ve Salatalar kitabında birbirinden lezzetli ve yapması kolay salata ve sandviç reçeteleri veriyor.

Sokak lezzetlerinden vegan tariflere, şeflerden yazarların mutfaklarına uzanan sohbeti keyifli bu kitabı mideniz guruldamadan okuyamayacak, mutfağa koşup ağzınıza layık bir sandviç ve lezzetli bir salata yapmadan duramayacak, Ayral’ın dostları; Deniz Gürsoy,
Sevinç Uzcan, ,İ. Can Şiram, Çiğdem Bakırcıoğlu,
Elvan Sayar, Işın Beril Tetik ve Çağatay Yaşmut’un da tarifleriyle katkıda bulunduğu bu lezzet şölenini elinizden bırakamayacaksınız.
 

Tembel Gurmeler İçin Sandviçler ve Salatalar isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Cüneyt Ayral tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Tembel Gurmeler İçin Sandviçler ve Salatalar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.