Tatlı ve Pasta Üretimi pdf – Yandex indir

tarafından
16
Tatlı ve Pasta Üretimi pdf – Yandex indir

Bu kitap, Türkçe yazılmış tatlı ve pasta üretimi ile ilgili hazırlanan kitaplar içinde kapsam ve içerik bakımından farklılıklar göstermektedir. Bir yemek kitabı niteliğinde ele alınmadan tatlı ve pasta üretiminin bilimsel temelleri açık, yalın ve anlaşılır bir şekilde açıklanmıştır. Ayrıca üniversitelerin, yüksekokulların ve diğer eğitim kurumlarının ilgili bölümlerinde eğitim gören öğrencilerin ve eğitim veren akademisyenlerin ihtiyaç duyduğu tatlı ve pastacılığın tarihçesinin ayrı bir bölüm olarak ele alınmış olması da kitabın diğer bir farklılığını oluşturmaktadır. Sektör çalışanları, alana ilgi duyan bireyler ve öğrencilerin terminolojiye hâkim olmalarına katkıda bulunmak için alana ilişkin terimler açıklanarak akademik ve bilimsel unsurlara da yer verilmiştir. Kitabın içeriği ve sunulan bilgiler ile; sektör çalışanlarının, alana ilgi duyan bireylerin, akademisyenlerin ve öğrencilerin doğru bilgilere ulaşmaları sağlanmaya çalışılmıştır.
 

Tatlı ve Pasta Üretimi isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 30.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Afiyet Gazetesinden Aşçıbaşı Diyor Ki pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Afiyet Gazetesinden Aşçıbaşı Diyor Ki indir, Afiyet Gazetesinden Aşçıbaşı Diyor Ki oku ve Afiyet Gazetesinden Aşçıbaşı Diyor Ki pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatlı ve Pasta Üretimi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.