Tasavvuf ile İlgili Sorular-Cevaplar pdf – Yandex indir

Tasavvuf ile İlgili Sorular-Cevaplar pdf – Yandex indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın yapmış olduğu cami sohbetleri veya konferanslarının sonunda kendisine yöneltilen güncel sorulara verdiği cevapların tasnif edilmesiyle oluşturulan üç kitaptan “Tasavvuf ile İlgili Sorular-Cevaplar” başlığıyla yayımlanmış olanıdır. Eser hazırlanırken konuşma dili muhafaza edilerek mümkün mertebe tekrarlardan kaçınılmış, başta ayet ve hadisler olmak üzere kaynaklar dipnotta gösterilmiş, kaynakça toplu olarak kitabın sonunda da listelenmiştir. Hocamızın, güncel meselelere bakışını, yaklaşımını ve inceliğini ortaya koyan eser, sade, akıcı ve anlaşılır bir dil ve üsluba sahip olup hayatın içinden bilgiler içermektedir.
 

Tasavvuf ile İlgili Sorular-Cevaplar isimli 348 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 16.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hazreti Ömer pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hazreti Ömer indir, Hazreti Ömer oku ve Hazreti Ömer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tasavvuf ile İlgili Sorular-Cevaplar pdf – Yandex indir - PDF indir