Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler pdf – Yandex indir

tarafından
21
Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler pdf – Yandex indir

Yusuf Kayaalp günümüz gençlerine tarihi, mizahi anlatım tarzıyla sevdiren; sade ve akıcı bir dille anlatan, yaptığı video içerikleriyle sosyal medyada tanınan önemli bir yazar ve YouTuber’dır.
 
Bu eserde, yaptıklarıyla tarihin seyrini değiştiren 20 lideri, mizahi anlatım tarzıyla okuyacaksınız ve okurken hem eğlenecek, hem de öğreneceksiniz. Kitapta; Mustafa Kemal Atatürk, Emir Timur, Fatih Sultan Mehmet, 2.Abdülhamit, Adolf Hitler, Attila, Fransa Kralları 14. ve 16. Louis, Muammer Kaddafi, Sultan Alparslan, Otto von Bismarck, 4.Murat, Fidel Castro, Vladimir Putin, Gandhi, George Washington, Kont Drakula (Kazıklı Voyvoda), 2.Mahmut, Sultan İbrahim, Büyük Petro, Ragnar Lodbrok isimli liderlerin hayatlarını ve tarihin seyrini nasıl değiştirdiklerini okuyacaksınız.
 

Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Yusuf Kayaalp tarafından yazılmış ve GİZ KİTAP yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İktidardan Sefalete Trablusgarp'a Osmanlı Müdahalesi Sonrası Karamanlı Hanedanı (1835-1924) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İktidardan Sefalete Trablusgarp'a Osmanlı Müdahalesi Sonrası Karamanlı Hanedanı (1835-1924) indir, İktidardan Sefalete Trablusgarp'a Osmanlı Müdahalesi Sonrası Karamanlı Hanedanı (1835-1924) oku ve İktidardan Sefalete Trablusgarp'a Osmanlı Müdahalesi Sonrası Karamanlı Hanedanı (1835-1924) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.