Tarihin Kayıp Yüzü pdf – Yandex indir

tarafından
3
Tarihin Kayıp Yüzü pdf – Yandex indir

“Gizemli geçmişimize doğru bir yolculuğa hazır olun! Tarihin Kayıp Yüzü adlı bu muhteşem eser, insanlık tarihinin perde arkasına göz atarak kaybolmuş sırları açığa çıkarıyor. Bu kitapta, sıradan tarih kitaplarında yer almayan ve bilinmeyen olaylarla dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak, medeniyetin ilk köklerine dair bilinmeyen gerçekleri keşfediyor olacaksınız. Bunun için antik uygarlıkların esrarengiz tapınaklarında gezerek kayıp medeniyetlerin izini süreceksiniz. Aynı zamanda gizemli kıtaların varlığını keşfederken efsaneler ve mitlerle harmanlanmış gerçeklerin peşinden giderek Tesla bobinlerinin ardındaki bilinmeyen güçlerin peşine düşecek, uzay ve zamanın sırlarına dair teorilerin peşinden koşarken evrenin derinliklerinde kaybolan sırları ortaya çıkaracaksınız.
Bunlar da yetmeyecek, arkeolojik kazılarla eski mezarların ve tapınakların arasında dolaşırken tarihin ölümsüz sırlarına tanıklık edecek, Hz. Adem’den Sirus’a uzanan tarihi bir yolculukta, gizemli olayları, unutulmuş medeniyetleri ve sıra dışı keşiflerin gözler önüne serilişini okuyarak yaşayacaksınız. Bu kitap, geçmişin perde arkasına göz atan herkesin merakını cezbedecek.
“Tarihin Kayıp Yüzü” ile bilinenin ötesindeki gerçekleri keşfedin ve insanlık tarihindeki gizemli sırların peşine düşün.
 

Tarihin Kayıp Yüzü isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Şafak Tunç tarafından yazılmış ve MOTTO yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Tarihin Kayıp Yüzü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.