Tarihin En Zeki Adamı pdf – Yandex indir

tarafından
15
Tarihin En Zeki Adamı  pdf – Yandex indir

Dünya genelinde kitapları 28 milyon satan, son on yılın en çok okunan Brezilyalı yazarı Augusto Cury’den
muhteşem bir kitap daha…
 
Psikiyatr Marco Polo, çok saygı duyulan bir biliminsanı, zihnin işleyişi konusunda uzman ve dünyanın ilk duygu yönetimi programının yazarıdır.
 
Bir Birleşmiş Milletler toplantısına katılmak için Kudüs’e gittiğinde tarihteki en ünlü adamın zekâsını araştırması istenir: Hz. İsa. Ancak Marco Polo güçlü bir ateisttir ve bunu yapmayı reddeder. Ancak dinleyiciler bunu yapması konusunda teşvik eder. Uzun bir direnişin ardından Marco Polo, meydan okumayı kabul eder. Hz. İsa’nın zihnini din açısından değil bilim açısından analiz etmek için son derece zeki profesyonellerden oluşan bir yuvarlak masa kurar. Böylece Hz. İsa’nın özdenetim sahibi olma, duygularını yönetme, kayıplar ve hayal kırıklıklarıyla baş etme, yaratıcılığını serbest bırakma ve güzellik üzerine tefekkür etme konularında usta olup olmadığını öğrenmek için destansı bir yolculuğa çıkar.
 
Marco Polo, büyük entelektüel yeteneklere sahip olmayan sıradan bir adam bulmayı beklerken karşılaştığı gerçekle yavaş yavaş sarsılır ve insanlığın en iyi bilinen karakterinin zihninin ona hayran olan milyarlarca insan için bile bir sır olarak kaldığı sonucuna varır. Hem üniversiteler hem de dinler tarihin en zeki adamını araştırmayı maalesef başaramamıştır…
 

Tarihin En Zeki Adamı isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Augusto Cury tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 20.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güller Ağladı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Güller Ağladı indir, Güller Ağladı oku ve Güller Ağladı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tarihin En Zeki Adamı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.