Tarih Yazan Çocuklar (Büyük Liderler 10’lu Set) pdf – Yandex indir

Tarih Yazan Çocuklar (Büyük Liderler 10’lu Set) pdf – Yandex indir

Tarih Yazan Çocuklar Projesi, dijital bağımlılığın ve sanal kahramanların hüküm sürdüğü günümüz dünyasında, çocuklarımızın millî bilinç kazanmaları, tarihlerinden gurur duymaları ve gerçek kahramanlar ile tanışıp onları rol model olarak benimsemelerini sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Bu amaç doğrultusunda hazırladığımız serimizde; 10 Büyük Lider yer almaktadır.
 
Projemiz ilkokul öğrencilerine yönelik Psikoloji ve Tarih Bilimi uzmanlarından onaylanarak hazırlanmıştır. Kitaplarımızın kahramanları, kendisini tanıyacak çocuklar gibi ilkokul yaşlarındadır. Çocuklar kendi dilinden kahramanlarımızın hayatlarını okuyarak, dinleyerek, izleyerek onların dünyasını keşfedeceklerdir.
 
Tarih Yazan Çocuklar Projesi geleneklerimizin ruhu, geçmişimizin ışığı ile teknolojiyi harmanlayarak, çocuklarımızı keyifle okuyacakları kitaplarla buluşturmanın yanı sıra “görsel” ve “işitsel” öğrenmeyi de merkeze alarak e-kitap, animasyon videoları ve uygulamalar ile desteklenmiştir.
 

Tarih Yazan Çocuklar (Büyük Liderler 10’lu Set) isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Ayşe Hale tarafından yazılmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Tarih Yazan Çocuklar (Büyük Liderler 10’lu Set) pdf – Yandex indir - PDF indir