Tanrıların Savaşı pdf – Yandex indir

tarafından
8
Tanrıların Savaşı pdf – Yandex indir

Çok satan yazar ve Antik Uzaylı teorisinin babası Erich von Däniken, antik insanları yeraltında şehir büyüklüğünde yaşam alanları inşa etmeye iten şeyi ve bunun gökyüzündeki çatışmalarla bağlantısını araştırıyor.
 
Tanrıların Savaşı, gizli kalmış yıldızlar savaşı hakkında bilgi edinmek için Hindistan, Sibirya, Tahiti ve dünyanın diğer birçok bölgesinden eski kutsal yazıları inceliyor. Savaşta hayal edilemez güçte yıkıcı silahlar kullanıldı. Bu silahlardan birinin kullanılması bir gezegeni tamamen yok etti.  Dünyanın her yerinden gelenekler, uzaydaki savaşın korkunç etkilerini tasvir ediyor. Birçok eski hikâye, yıllarca gökten ateş yağdığından bahsediyor. Zamanın insanları kendilerini bundan korumaya çalıştılar ve böylece yıldız savaşını ve diğer gezegenlerden varlıklarla teması kanıtlayan izler yarattılar.  Von Däniken yıkıcı kayalardan güvenli limanlar olarak yeraltına kazılmış sayısız şehirden bazılarını gösteriyor ve şok edici olarak tanımlanabilecek bir olayla ilgili en yeni keşiflerini sunuyor: 2017 yılında yazara Peru’nun Nazca köyü yakınlarında mumyalanmış garip yaratıkların bulunduğu bilgisi verildi. Birkaç bin yıl yaşadılar, üç parmakları ve üç ayak parmakları ve son derece uzun kafaları vardı. Bilim insanları hemfikir: Bu yaratıklar Dünya’dan değil!
 

Tanrıların Savaşı isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Erich von Daniken tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk indir, Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk oku ve Uçabileceğini Hayal Eden Tavuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tanrıların Savaşı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.