Tanrı’nın Uyumadığı Gece pdf – Yandex indir

tarafından
11
Tanrı’nın Uyumadığı Gece pdf – Yandex indir

Birbirlerini hiç tanımayan, binlerce kilometre uzakta yaşayan iki kadın: Nil Soylu ve Prenses Sahra.
 
Sahra’nın itiraz etmeye gücünün yetmediği bir evlilik, Nil’in ailesine rağmen yaşadığı aşk ve her iki genç kızın hem birey hem de kadın olarak varoluşlarını yaşama mücadelesi.
 
Birinin sadece üremek için kadın olması salık verilmişken, diğerinin maruz kaldığı olay yıllarca mücadele edeceği bir yoksunluğa sebep olacaktı. Yirmi yıl sonra yaşanan bir uçak kazası Sahra ile Nil’in kaderini birleştirirken, değişen dengeler ve öngörülemez gelişmeler herkesi gölgede bırakacaktı. Şimdi Nil ve Sahra’nın zamanı başlıyordu. Tanrı’nın insanlar için planladığı gizemlerin zamanı geldikçe aralandığına artık eminlerdi…
 
Pürlen Kıyat Karakuş’un heyecan verici romanı Tanrı’nın Uyumadığı Gece; Türkiye’den Suudi Arabistan’a, Amerika’dan Endonezya’ya uzanan satırları ile soluk soluğa okuyacağınız bir hikâye.
 

Tanrı’nın Uyumadığı Gece isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Pürlen Kıyat Karakuş tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 10.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sende Cenneti Gördüm pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sende Cenneti Gördüm indir, Sende Cenneti Gördüm oku ve Sende Cenneti Gördüm pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tanrı’nın Uyumadığı Gece pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.