Tanrı ile zar atılmaz pdf – Yandex indir

tarafından
10
Tanrı ile zar atılmaz pdf – Yandex indir

Bu kitap bir kişisel gelişim kitabı değildir. Olsa olsa kişisel değişim, kişisel dönüşüm kitabı olabilir. Kuran ayetlerinin bin dört yüz yıl mesafeden günümüz insanının ihtiyaçlarına, kariyer yolculuğuna, korkularına, kaygılarına, hayal ve hedeflerine, iç hesaplaşmalarına nasıl ışık tuttuğunu hedeflerine, iç hesaplaşmalarına nasıl ışık tuttuğunu okuyacaksınız. İş dünyasında yaşanan psikolojik sorunlara, liderlik sırlarına, yönetim krizlerine, insan ilişkilerine, kazanma stratejilerine nasıl çözümler geliştirdiğini göreceksiniz. Bu kitap bir ilahiyat kitabı değildir. Zaten ben de ilahiyat profesörü değilim. O yüzden kitapta adı geçen peygamberleri Hz. Lafsı  olmadan doğrudan isimleriyle okuyacaksınız. Neye inandığınızı,  hangi dine mensup olduğunuzu bilmiyorum. Zaten bu kitabı okumanız için böyle bir zorunluluğunuz da yok. Ancak sizi temin ederim ki bu kitabı okuduktan sonra hayatınızda açamadığınız her kapı için, sınırsız sayıda anahtara sahip olacaksınız.
 

Tanrı ile zar atılmaz isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Baş tarafından yazılmış ve DA VİNCİ YAYINLARI yayınevinin 23.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur'an'da Zihin Eğitimi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kur'an'da Zihin Eğitimi indir, Kur'an'da Zihin Eğitimi oku ve Kur'an'da Zihin Eğitimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tanrı ile zar atılmaz pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.