Tanrı Geçmişi Seviyor pdf – Yandex indir

tarafından
9
Tanrı Geçmişi Seviyor pdf – Yandex indir

Ağaçlara yoğun duygularla bağlı olan genç Hicran’ın geçmişini öğrenmek istemesiyle serüven başlar. Bir enerji uzmanı Hicran’ın ruhuyla konuştuğunda, genç kızın önceki yaşamında Âdem ve Havva evvelinde bir aplomb olarak hayatını noktaladığı anlaşılır. Hicran’ın ruhu konuşurken kitap bizi Eyka Krallığına götürür. Soyu ağaç tohumlarından devam eden aplombların tek âşık olabilen cinsiyet olduğunu, kadın ve erkeklerin vahşi yaşamındaki entrikaları, taht savaşlarını psikolojik tahlillerle ele alıyor hikâye. Üstünlük mücadelesinde son sözü savaş söyleyecektir. Aplombların bir safta, kadın ve erkeklerin bir safta olduğu savaşta kazanan savaştan kaçan Âdem ve Havva olacak. Atalarımızın kaçış macerası milyonlarca yıl sonra ilk insan hikâyesi olarak anılacak.
 

Tanrı Geçmişi Seviyor isimli 340 sayfadan oluşan kitap ; Azize Örgen tarafından yazılmış ve X ON KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kötü Koparılmış Çiçekler Kantosu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kötü Koparılmış Çiçekler Kantosu indir, Kötü Koparılmış Çiçekler Kantosu oku ve Kötü Koparılmış Çiçekler Kantosu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tanrı Geçmişi Seviyor pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.