Tango Geceleri pdf – Yandex indir

Tango Geceleri pdf – Yandex indir

“Adım adım gelen ölüm çekiyor insanı, yaşam kadar. İşte sanıyorum bu nedenle gelip yeniden televizyonun başına oturmuş olmalıyım. Kendimden utanıyorum ama bunu belli etmemeye çalışıyorum.

Öğüt ve komut istemiyorum artık. Öğütlere kendi mus-luklarımı kapatıyorum. Sular da kesik. Öğütleri herkes kendine saklasın.

Düşünme düşle ve düşmekle ilişkili. Birbirine yakın ve aynı kökten gelen sözcükler ve eylemler. Yani özgürce düşünürken ve o düşünü kurarken, DGM’ye düşebilir insan, hem de tepetaklak.”

Tango Geceleri Orhan Duru’nun öykü tadında yazılmış denemelerini bir araya getiriyor. Duru en ciddi sandı-ğımız meselelere bile hince yaklaşıyor, onları muzip bir prizmadan geçiriyor. Böylece bize bir kez daha şunu gösteriyor: En ciddi meselenin bile yakalanabileceği muzip bir yanı vardır.
 

Tango Geceleri isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Duru tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 27.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şeytani Boyut pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şeytani Boyut indir, Şeytani Boyut oku ve Şeytani Boyut pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tango Geceleri pdf – Yandex indir - PDF indir