Tamer pdf – Yandex indir

tarafından
4
Tamer pdf – Yandex indir

“Dünya hızlı bir şekilde bozuluyor. Siyonist şebekeler gıdaların genleri ile oynadıkları gibi, insanların inanç genleri ile de oynuyorlar. Kabul edelim ki ifsat ehli ıslah ehli olan bizlerden daha cesur ve daha çok çalışıyorlar. Ahiret inançları olmadığı için dünya yönetimini elde etmeye çalışıyorlar. Bunun için de insanların asıl gayeleri olan, yaratılış amacından saptırarak onlara hükmetmeye çalışıyorlar. Öncelikle ilköğretim çağındaki körpe beyinleri zehirleyerek amaçlarına ulaşmaya çalışıyorlar. Onlar teşkilatlanarak, uzun menzilli planlar yaparak bıkmadan usanmadan plan ve programlarını uygulamaya çalışıyorlar.
 
Peki, bu kadar ifsat hareketlerine karşı bizler ne yapacağız? Onlarla nasıl mücadele edeceğiz? Bir insanı daha Cehenneme odun olmaktan nasıl kurtaracağız? “Neme lazım, bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyen bu şuursuz toplumu nasıl silkeleyip de kendine getireceğiz? İslam’ı bilmeyen Müslümanlara dinlerini nasıl anlatacağız. İşte bütün bu soruların muhatabı biziz, sizsiniz.”
 
Değerli yazar Bekir Aydın bu yeni romanında kahramanımız Tamer’in hayatı üzerinden aslında bizlere ve bizim hayatımıza, yaşadığımız çalkantılara ışık tutuyor. Bir taraftan da dünya gerçeklerini roman diliyle anlatırken kurtuluş reçetesini de Tamer Başkanın hayatı üzerinden önümüze koyuyor.
 

Tamer isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Bekir Aydın tarafından yazılmış ve BEŞİNCİ MEVSİM yayınevinin 22.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Tamer pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.