Tam Benlik pdf – Yandex indir

tarafından
26
Tam Benlik pdf – Yandex indir

Günler, haftalar, aylar, yıllar içinde yaşamımız çoğunlukla bilinçsizce akıp gidiyor… Doğum ve ölüm arasındakileri daha farklı bir düzeyden algılayıp yaşayarak kazanacaklarımız düşünüldüğünde, hem kendimize hem de potansiyelimize nasıl da yazık ediyoruz… Yaşamı anlamanın yolu, önce kendimizi anlamaktan geçiyor. Gerçekten kendimizi tanıyor ve anlıyor muyuz? Daha da önemlisi kendimizi seviyor muyuz? Hayat çok basit ve aynı zamanda çok karmaşık. Anlaması hem zor hem kolay. Zor, çünkü her şeyin elimizde olduğunu kabul etmek, bizler gibi yaşamlarının sorumluluğunu başkalarına yıkmaya alışmışlar için kolay olmuyor. Kolay, çünkü eğer düşüncelerimizi ve inançlarımızı değiştirebilirsek yaşamımız da kolaylıkla değişip, dönüşebilir. Hatta sadece nefesinizi değiştirerek hayatınızı değiştirmek bile mümkün! Şimdi derin bir nefes alın çünkü hepiniz bu köklü değişime davetlisiniz.
 

Tam Benlik isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Ülker Uzun Polat tarafından yazılmış ve YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 26.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sigmund Freud pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sigmund Freud indir, Sigmund Freud oku ve Sigmund Freud pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tam Benlik pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.