Taçlandıran Hastalık pdf – Yandex indir

tarafından
15
Taçlandıran Hastalık pdf – Yandex indir

Hayat denilen bu filmde herkesi farklı sahneler bekler. Kimileri için yorucudur kimileri içinse rahat. Nihayetinde biteceği için aklı başında olan yorgunluğuna değil de sahnedeki rolüne bakıp, bulunduğu anın tadını çıkarmaya çalışır. Ömür de böyledir işte, yorucu olur bazen, ama en etkileyici güzellikler de o zaman baş gösterir. Yaşamın içerisinde her ne konumda olursak olalım azim ve kararlılıkla gelen başarı her zaman adımızdan söz ettirecektir.
Herkesin gücü nispetinde yapabileceği bir şeyler vardır. Önemli olan onu belirleyip hemen işe koyulmaktır. Çünkü; “Yarıncılar -erteleyenler- helak olmuştur.” Hz. Muhammed (S.A.V.)
Gideceğin yoldan eminsen eğer engeller ‘dinlenme noktan’ olmaktan öteye geçemez. Engellilik her zaman fiziksel olmayabilir, bazen yaşamınızda ortaya çıkan problemler sizin önünüze kalın bir duvar örebilir. Önemli olan bunu aşabilmenin yollarını araştırmaktır.
 

Taçlandıran Hastalık isimli 138 sayfadan oluşan kitap ; Meral Kurtipek tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 07.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan O)ydu (K)ahreden (B)eni… pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde O)ydu (K)ahreden (B)eni… indir, O)ydu (K)ahreden (B)eni… oku ve O)ydu (K)ahreden (B)eni… pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Taçlandıran Hastalık pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.