Sus Barbatus! 3 pdf – Yandex indir

tarafından
9
Sus Barbatus! 3 pdf – Yandex indir

“Ormanda her mevsimin bir kazananı olur… Bugün zayıf görünen çiçekler, sözgelimi papatyalar. Mevsimi geldikçe güçlenir. Güçlenince de o kötü kaba borazançiçeklerinin, çarkıfeleklerin gözünün yaşına bakmaz.”
Sus Barbatus! 3’te mevsim dönüyor!
Sus Barbatus!’un üçüncü ve son cildinde umutlu yarınlar için çalışan devrimci gençler pınarları kurumuş A. Dağları’nın eteklerinde örgütlenerek Ş. Mitingi için kente inerler. Kadir Ağa’nın gölgesi ve radyodan çalınan marşlar yeni bir kışın, ülkede Eylül darbesinin habercisidir.
Faulkner, Yaşar Kemal gibi yazarların kaleminde destanlaşan modern romanın çağdaş bir çeşitlemesini sunuyor Faruk Duman. Gerçeküstünün dilini yaratarak siyasal, tarihsel, toplumsal gerçekleri ete kemiğe büründürüyor.
Orhan Kemal Roman Armağanı ve Cevdet Kudret Roman Ödülü’nü alarak geniş bir yankı uyandıran Sus Barbatus! doğanın tahrip edilmediği, ütopyaların diriliğini koruduğu, emeğin ve adaletin saygınlığını yitirmediği, masumiyetin egemen olduğu zamanların romanı.
 

Sus Barbatus! 3 isimli 600 sayfadan oluşan kitap ; Faruk Duman tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 08.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dalgakıran pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Dalgakıran indir, Dalgakıran oku ve Dalgakıran pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sus Barbatus! 3 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.