Sürüş ve Biniş Sırları pdf – Yandex indir

tarafından
46
Sürüş ve Biniş Sırları pdf – Yandex indir

Motorunuzu, sürerken onu aynı zamanda düzenleriz. Sürüş bir akışı yönetmektir. Motor kullanırken gerekli düzenlemeleri yapar ve akışın istediğimiz yönde ilerlemesini sağlarız. Zihnimizi de eş zamanlı sürmemiz gerekiyor, duygu ve düşüncelerin, yani enerjinin doğru yönde akmasını isteriz. Bunun için de sınırlı bir bilgiden daha fazlasına ihtiyacımız var. Duygusal zekâ burada devreye girer. İçeride neler olup bittiğini bildiğimizde bilgiyi enerjiyi yönetmek için daha rahat kullanabiliriz. Akılgözü de bu akışı yönetmeye yarayan araçtır. Bu kitap ile aklınızı ve motorunuzu doğru bir şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz…
 

Sürüş ve Biniş Sırları isimli 252 sayfadan oluşan kitap ; Tanser Katkar tarafından yazılmış ve AYYILDIZ KİTAP yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Arapça Öğrenenler İçin Arapça Dini Metinler (420) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Arapça Öğrenenler İçin Arapça Dini Metinler (420) indir, Arapça Öğrenenler İçin Arapça Dini Metinler (420) oku ve Arapça Öğrenenler İçin Arapça Dini Metinler (420) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sürüş ve Biniş Sırları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.