Sultanın Gözdesi Çerkes Köle İstanbul ile Kafkasya Arasında Genç Çerkez Bir Kızın Hikayesi 1851 pdf – Yandex indir

tarafından
6
Sultanın Gözdesi Çerkes Köle İstanbul ile Kafkasya Arasında Genç Çerkez Bir Kızın Hikayesi 1851 pdf – Yandex indir

Doğunun büyülü ve esrarengiz atmosferinde, Konstantinopolis’in kalbinde bir aşkın, iktidarın ve entrikanın hikayesi… Teğmen Murray’ın “Çerkez Köle” adlı romanı, Osmanlı İmparatorluğu’nun altın çağında, köle pazarlarında, sarayda ve Boğaz’ın kıyılarında geçen nefes kesen bir öykü sunuyor. Güzel ve gizemli bir Çerkez kölenin, Sultanın gözdesi olma yolundaki maceralarını okurken, dönemin İstanbul’unun zengin kültürel dokusu, renkli sokakları ve saray entrikaları ile karşılaşacaksınız. Köle ticareti, aşk, ihtiras ve ihanetin kesiştiği bu romanda, tarihin tozlu sayfalarında kaybolmuş bir dünyayı yeniden keşfedeceksiniz.
 
Sıcak yaz günlerinde Boğaz’ın serin sularında yansıyan güneşin altında, bir köle pazarında, zarif sarıklı köle tüccarları, güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken genç bir Çerkez kızı ve onun kaderini belirleyecek olan teklifler… Bu etkileyici roman, sadece bir dönem hikayesi değil, aynı zamanda insan doğasının ve tutkularının evrensel bir yansıması. Doğu’nun gizemli dünyasına dalın ve Teğmen Murray’ın ustalıkla işlediği bu hikayede aşkın ve maceranın sizi nereye götüreceğini keşfedin.
 

Sultanın Gözdesi Çerkes Köle İstanbul ile Kafkasya Arasında Genç Çerkez Bir Kızın Hikayesi 1851 isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Teğmen Murray tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINLARI yayınevinin 02.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Sultanın Gözdesi Çerkes Köle İstanbul ile Kafkasya Arasında Genç Çerkez Bir Kızın Hikayesi 1851 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.