Stresle Başa Çıkma Rehberi Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi pdf – Yandex indir

tarafından
6
Stresle Başa Çıkma Rehberi  Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi pdf – Yandex indir

Stres hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmenin sizi daha mutlu, daha sağlıklı ve hedeflerinize ulaşmada daha yetenekli yapabileceğini biliyor muydunuz?

“Bugün çok sinirliyim ve bu kadar stres bir gün sağlığıma zarar verecek.”
Benzer cümleleri hayatınızın birçok anında kuruyorsunuz. Çoğunuz stresin sağlığınız için rahatsız edici ve zararlı olduğuna inanıyorsunuz.
Peki ya stres hakkında söylenilen her şey yanlışsa ve sağlığınızın bozulmasının asıl sebebi stres değil de stresin zararlı olduğu düşüncesiyse?
Kelly McGonigal, stresle ilgili bildiğiniz her şeyi unutacağınız bu kitabında yepyeni bir bakış açısına dikkat çekerek stresin olumlu taraflarını ortaya 
koyuyor ve stresten nasıl faydalanabileceğiniz konusunda size yol gösteriyor.
Yazar, stresi anlamanın, kabullenmenin, kucaklamanın, hayatınızın her anında fark yaratabileceğini, stres hakkındaki düşüncenizi değiştirdiğinizde 
vücudunuzun strese karşı tepkisini de değiştirebileceğinizi yaşamsal hikâyeler ve bilimsel bulgularla ortaya koyuyor.
Sahip Olduğunuz Stresi Doğru Kullanmak, stresten kurtulmanız değil, stres altındayken de daha iyi hissedebilmeniz ve çok daha fazlasını 
başarabilmeniz için sizlere rehberlik ediyor.
Stresle ilgili artık olumlu düşünmeye hazırsanız başlayalım!
 

Stresle Başa Çıkma Rehberi Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Kelly McGonigal tarafından yazılmış ve GÜNEY KİTAP yayınevinin 10.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Stresle Başa Çıkma Rehberi Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.