Spor Eğitimi Alan Ve Almayan Üniversite Öğrencilerinin Akademik Öz-Yeterlikleri İle Benlik Saygılarının İncelenmesi pdf – Yandex indir

tarafından
8
Spor Eğitimi Alan Ve Almayan Üniversite Öğrencilerinin Akademik Öz-Yeterlikleri İle Benlik Saygılarının İncelenmesi pdf – Yandex indir

Akademik Öz-Yeterlik kavramı yoğun olarak son yıllarda oldukça dillendirilmiş, akademik olarak kendini yeterli hisseden bireylerin özellikleri farklı şekillerde ele alınmış ve farklı çalışmalarda incelenmiştir. Benlik saygısı kavramı ise bireyin tüm yaşantısını etkileyen psikososyal bir olgudur. Bireyin kendi benliğini tüm yönleri ile kabul etmesini sağlayan benlik saygısı kavramı ile akademik bir işi başarabilmeye dair olan inancı anlatan akademik öz-yeterlik kavramları arasında bir ilişkinin olduğunu düşünerek hazırlamış olduğumuz bu çalışmada spor eğitimi alan ve almayan bireylerin akademik öz-yeterlik ve benlik saygılarının incelenmesi amaçlanmıştır.
 

Spor Eğitimi Alan Ve Almayan Üniversite Öğrencilerinin Akademik Öz-Yeterlikleri İle Benlik Saygılarının İncelenmesi isimli 125 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Mustafa Baş tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Spor Eğitimi Alan Ve Almayan Üniversite Öğrencilerinin Akademik Öz-Yeterlikleri İle Benlik Saygılarının İncelenmesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.