Sözle Direnmek pdf – Yandex indir

tarafından
3
Sözle Direnmek pdf – Yandex indir

Biz bir insanız ve inançlarımız, değerlerimiz var. İnsanın, yaratılmışların en mükemmeli olduğunu kabul ederiz; bütün iyi özellikleri üzerinde toplasın, yanlış yapmasın isteriz.
Yüzüne her gün bir maske geçiren insanlardan uzak olmak, onlara “Kesinlikle hayır!” demek isteriz. Etrafımızı saran yalan çemberinden uzak durmaya çalışırken bizi de aralarına almak isteyenlere karşı direniriz, sıradan insanların ihanetine uğrayınca tiksiniriz; bütün gücünüzün tükendiğini hissederiz.
Bu çemberden kurtulduğumuz an biraz silkinmeye, kendimize gelmeye çalışırız. Yalnızlığın içine düştüğümüzü fark ettiğimiz an kendimizden şüphe etmeye başlarız. “Acaba ben …?” sorusunu kendimize sorduğunuz an her şey bitmiştir.
Biraz gayret, biraz sabır; yalnız değiliz, düşüncelerimiz var, inancımız var, değerlerimiz var. İnandığımız doğrular uğruna tek başımıza da olsa mücadele etmeliyiz. Tam bir teslimiyetle Allah’a sığınırsak, bir gün “Kesinlikle hayır!” diyen insanların bize katılacağını göreceğiz.
 

Sözle Direnmek isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Ayla Ağabegüm tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 16.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sözle Direnmek pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.