Sonrası Leyla pdf – Yandex indir

tarafından
6
Sonrası Leyla pdf – Yandex indir

Çocukluğu ve gençliği toplumun baskısına direnerek kimlik mücadelesiyle geçen Leyla, yurt dışındaki evliliğini noktalayıp ülkeye kızıyla döner. Ferhat unutamadığı ilk aşkını karşısında bulduğunda Leyla da toplumun bütün baskısına direnecek gücü içinde hisseder. Her şeye rağmen, eksik kalan masal tamamlanabilecek midir?
 
Sonrası Leyla, bir arayış romanı. Bütün acılarıyla, kusurlarıyla, korkularıyla, zaaflarıyla, vedalarıyla, kavuşmalarıyla, yalnızlığıyla yaşayan bir karakter Leyla. Ne pahasına olursa olsun hayatının iplerini hep elinde tutan ve asla pes etmeyen bir kadın. İlkay Genç, okura özdeşim kurabileceği bir karakter verirken aynı zamanda bir döneme tanıklık etmesini de sağlıyor.
 

Sonrası Leyla isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; İlkay Genç tarafından yazılmış ve DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çok Güzelsin Gitme Dur pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çok Güzelsin Gitme Dur indir, Çok Güzelsin Gitme Dur oku ve Çok Güzelsin Gitme Dur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sonrası Leyla pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.