Sonra Görüşürüz pdf – Yandex indir

tarafından
7
Sonra Görüşürüz pdf – Yandex indir

“Yıl 1944. Günlerden 18 Mayıs. 2. Dünya Savaşı tüm dünyaya kaos estiriyordu. Sovyetler Nazileri geri püskürtmeye başlamış, Kırım’ı da Nazilerin elinden almıştı. Kırım Nazilerin elindeyken orada yaşayan Tatar halkı toplama kamplarından çalıştırılmış, ağır şartlar altında ezilmişlerdi. Şimdi ise Sovyetlerin eline düşmüşlerdi. Başlarına neler geleceğini bilmiyorlardı. 400 binden fazla insan vatanlarından koparılmakla kalmayacak, sürgününü zorlu koşulları ile de mücadele edeceklerdi. Özbekistan, Kazakistan ve Sibirya’nın çeşitli kamplarına sürülecek olan Tatarlar sıkıntılarla yüzleşmeye devam edeceklerdi. İşte bu zamanda neler yaşayacağından haberi olmayan 11 yaşındaki Meryem, kırlarda yürüyüşe çıkmak annesine çiçek getirmek ve kardeşleri ile ilgilenmekle meşguldü.
Bu romanın temasında tarih, savaş ve dram var. Okuyanları sarsacak, hayatımızda karşımıza çıkan küçük şeylerden de mutlu olmayı öğretecek. Gerçek hayattan esinlenerek yazılan bu roman, 2. Dünya Savaşı’nın karmaşasında unutulmuş hayatları gözler önüne seren bir hayat hikayesi.”
 

Sonra Görüşürüz isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Yiğit Aksoy tarafından yazılmış ve KAVİM YAYINCILIK yayınevinin 29.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Sonra Görüşürüz pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.