Son İşgal Yecüc Mecüc Çin pdf – Yandex indir

tarafından
6
Son İşgal  Yecüc Mecüc Çin pdf – Yandex indir

Yecüc ve Mecüc hem Kur’an-ı Kerim’de hem de hadislerde yer alması dolayısıyla İslam dünyasında 14 asırdır konuşulmakta ve bu konuda aralıksız yorumlar yapılmaktadır. Ayetler bu konuda ne diyor ? Hadislerde bu konu nasıl dile getiriliyor ? İslâm bilginleri bu konuyu nasıl yorumlamışlar ? İslamiyet’in ortaya çıkışından bu güne kadar cereyan eden olaylar bu konuyu destekliyor mu ? Bozguncu bir kavim olarak tarif ve tasvir edilen Yecüc ve Mecüc hakkında geçmişte neler yaşandı ve ne tür tedbirler alındı ? Sedd-i Zülkarneyn, Yecüc ve Mecüc topluluğuna karşı alınan bir önlem miydi ? Bugün bu konuyu destekleyen ne tür olaylar cereyan etmektedir ? Çin ve Kuzey Kore bu konunun neresinde yer almaktadır ? Terra Cotta denilen, yer altına gömülü asker heykellerinin bir gün canlanıp çıkacağına inan millet kim ? Terra Cottalar bu konunun ilgi alanına neden giriyor ?
Bunun gibi daha onlarca sorunun cevabını, bu konunun usta araştırmacısı Hakan Yılmaz Çebi’nin kaleminden ibretle ve dehşetle okuyacaksınız.
 

Son İşgal Yecüc Mecüc Çin isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Yılmaz Çebi tarafından yazılmış ve ANATOLİA KİTAP yayınevinin 31.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Son İşgal Yecüc Mecüc Çin pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.