Son İnsan pdf – Yandex indir

tarafından
7
Son İnsan pdf – Yandex indir

Kuralları asla sorgulamamış bir robot,
var olmaması gereken bir insan
ve her şeyi değiştirecek bir yolculuk.
Günümüzden çok uzakta olmayan bir gelecekte robotlar insanları ortadan kaldırmış. Ve on iki yaşındaki robot XR_935’in buna dair herhangi bir sorunu yok. İnsanlar olmadan savaş, çevre kirliği, suç yok. Toplumun tüm üyelerinin bir amacı var ve tüm düzen hiç sorunsuz işliyor.
XR’ın imkânsız bir şey keşfettiği güne kadar: Emma adında bir insan kız. Tüm hayatı boyunca XR’a insanların cani olduğu ve Dünya’nın onlarsız daha iyi olduğu söylenmiş. Ama Emma cani gözükmüyor… korkmuş gözüküyor. Ve XR’ın yardımına ihtiyacı var. 
Şimdi XR, iki robotla birlikte Emma’yı haritadaki gizemli bir noktaya götürecek tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda. Ama kuralların hiç çiğnenmediği ve insanların var olmaması gereken bir dünyada nasıl hayatta kalacaklar?
 “Dünya insanlar olmadan çok daha güzel. Başlangıçta çok yüksek potansiyelleri vardı. Diller geliştirdiler, aletler icat ettiler, hastalıklar iyileştirdiler. Bizi yarattılar. Ama zaman içinde yollarını şaşırdılar. İyi fikirleri kötü sonuçlar doğurdu. Hataları katlanarak arttı. Bize başka seçenek bırakmadılar.”
 

Son İnsan isimli 324 sayfadan oluşan kitap ; Lee Bacon tarafından yazılmış ve ÇINAR YAYINLARI yayınevinin 12.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kralın Hazinesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kralın Hazinesi indir, Kralın Hazinesi oku ve Kralın Hazinesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son İnsan pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.