Soğuk Eylül pdf – Yandex indir

tarafından
13
Soğuk Eylül pdf – Yandex indir

Sinan, İktidarın 2014 yılında yürürlüğe koyduğu yeni yasa ile okul müdürlüğü görevinden alınarak öğretmen olarak atanır.

Yöneticilik görevinden alınmasının hukuki dayanağı olmadığına inanan Sinan, mahkeme yoluyla idari işlemi iptal ettirir. Ancak olaylar beklediği gibi gelişmez. Yönetim, mahkeme kararlarını uygulamamakta kararlıdır. Gerek yönetimin mahkeme kararlarının uygulanmasını engellemeleri, gerekse öğretmenliği sırasında karşılaştığı güçlükler, Sinan’ın hayatını zorlaştırır.

Sinan, aynı zamanda Kadro adıyla ulusal düzeyde aylık yayın yapan bir derginin yazı kurulundadır. Derginin yazı kurulu, “Türk Milliyetçiliği Fikir Sistemi’nin Dünü-Bugünü-Yarını” konulu bir çalıştay düzenleme kararı alır ve hazırlık çalışmalarına başlar.

Yazma hayatına farklı bir tür katmak isteyen Sinan, anılarını topladığı bir otobiyografik roman yazmayı denemiştir. Yazdığı romanın editöryal çalışmasını yürüten editörle fikir ayrılıkları ve çatışmalar yaşar.

Bu arada Sinan, Çanakkale Öğretmen Okulu’nda öğrenciyken âşık olduğu ama sevdasını ilan edemeden, okuldan mezun olup ayrıldığı, Rana ile karşılaşır…
 

Soğuk Eylül isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Ertuğrul Özgün tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yalın Ayaklar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yalın Ayaklar indir, Yalın Ayaklar oku ve Yalın Ayaklar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Soğuk Eylül pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.