Skyhunter: Bir Savaş Makinesi (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
5
Skyhunter: Bir Savaş Makinesi (Ciltli) pdf – Yandex indir

İŞGAL EDİLMİŞ BİR DÜNYA.
KARŞI KONULAMAZ BİR DÜŞMAN.
VE SEVDİKLERİNİ KORUMAK İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALMIŞ GENÇ SAVAŞÇILAR.
 
Karensa Birliği dünyaya hâkim olmak istiyordu. Geriye tek bir hedef kalmıştı. Dünyanın son özgür ülkesi Mara. Mara’nın seçkin askeri gücü Savaşçılar, ülkelerini Birlik’in büyük planlarından korumak için her şeyi yapmaya hazırdı. Ne var ki Birlik’in gücü arttıkça ve askerleri Mara’nın sınırlarına yaklaştıkça Savaşçılar için yenilgi kaçınılmaz gibiydi.
 
Yine de bir Savaşçı umudunu kaybetmeyi reddetmişti.
 
Sesi ve yuvası elinden alınan Talin, Birlik’in acımasızlığını tadalı çok olmuştu. Annesiyle Mara’ya sığındıktan sonra Savaşçı üniformasını giyip Karensa Birliği’ne karşı bu özgürlük savaşında ne pahasına olursa olsun en ön cephede yer almaya kararlıydı.
 
Ta ki gizemli bir savaş mahkûmu ortaya çıkıp Talin’in tüm dünyasını altüst edene kadar. Bu adam bir casus olabilir miydi ya da Birlik’in meşum deneylerinin bir ürünü? Yoksa hepsini kurtaracak bir savaş makinesi miydi?
 
 
“Âdeta bir film gibi… Heyecan verici, katmanlı, aksiyon dolu bir hikâye.”
– Kirkus
 
 “Lu, teknolojik olarak gelişmiş bir toplumun enkazı üzerine inşa edilmiş, savaşla harap olmuş bir dünya yaratıyor. Okurlar; savaşın, göçün ve emperyalizmin yarattığı travmaları gözler önüne seren bu sürükleyici distopik romanın devamını sabırsızlıkla bekleyecekler.”
– Publishers Weekly
 
“Doğru olan için savaşmanın ne demek olduğunu hatırlatan güncel bir hikâye.” –PopSugar
 
 “Aksiyon dolu ve eğlenceli olmasının yanında gerçekten ustalıklı bir anlatı.”
– BuzzFeed
 

Skyhunter: Bir Savaş Makinesi (Ciltli) isimli 430 sayfadan oluşan kitap ; Marie Lu tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşkın İmtihanı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aşkın İmtihanı indir, Aşkın İmtihanı oku ve Aşkın İmtihanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Skyhunter: Bir Savaş Makinesi (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.