Skandallar Kraliçesi pdf – Yandex indir

tarafından
9
Skandallar Kraliçesi pdf – Yandex indir

Leydi Sesily Talbot unvanının ona sağladığı özgürlüğü benimsemiştir. Bu nedenle Londra’nın en parlak skandallarına imza atmaktan geri kalmaz. Bir akşam, ışıltılı balo salonundan ayrılıp karanlık bahçede gözden kaybolduğunda kimse ona ikinci kez bakmaz ya da Skandallar Kraliçesi’nin ne işler karıştırdığını fark etmez.

Caleb Calhoun yıllarını Sesily’den uzak durmaya çalışarak geçirmiştir. En iyi arkadaşının güzel, küstah ve zeki kız kardeşi Sesily, Caleb’ın en büyük sınavlarından biridir.
Genç kadın tehlikeli işlere bulaşınca Caleb uzak durma kararından vazgeçer ve onu korumak ister. Sesily ile Caleb, birbirlerini beladan uzak tutmaya çalışırken aralarındaki kıvılcım canlanır. Pusuda bekleyen bir düşman varken aşk tüm engelleri aşabilecek midir?
 

Skandallar Kraliçesi isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Sarah Maclean tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstemeden Dudak Misafiri Oldum pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İstemeden Dudak Misafiri Oldum indir, İstemeden Dudak Misafiri Oldum oku ve İstemeden Dudak Misafiri Oldum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Skandallar Kraliçesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.