Siz Bir Alçaksınız pdf – Yandex indir

tarafından
5
Siz Bir Alçaksınız pdf – Yandex indir

Peyami Safa, romanlarının yanı sıra gazete hikâyeciliği ile de dönemin çok sevilen yazarlarından biridir. Bu kitapta, Safa’nın Server Bedi ve Safiye Peyman mahlasıyla 1931 ila 1933 yılları arasında Son Posta ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdığı hikâyelere yer verilmiştir.
Bu hikâyeler, dönemin İstanbul ve aile yaşantısını sunması açısından dikkate değerdir. Peyami Safa’nın diğer birçok eserinde olduğu gibi bu hikâyelerde de genellikle kadınlar baş rolü almaktadır. Yalanlar, ihanetler, birbirlerini aldatan çiftler ve dolandırıcılar ile dolu bu öykülerde kadınlar, sıklıkla kötülükleri üstlenmişlerdir. Hikâyelerde yer alan yalan, ihanet ve iftira gibi hadiseler, merak uyandıran gerilimi tırmandırmaktadır.
Peyami Safa külliyatının çok önemli bir kitabı olarak yayınlanan Siz Bir Alçaksınız, yazarın erken dönem eserleri arasında oldukça ilginç bir yer işgal etmektedir. Bu kitap, Seval Şahin ve Esin Hamamcı’nın titiz çalışması ile hazırlanmıştır.
 

Siz Bir Alçaksınız isimli 175 sayfadan oluşan kitap ; Peyami Safa tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 22.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anemon / Alya'ya Şiirler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Anemon / Alya'ya Şiirler indir, Anemon / Alya'ya Şiirler oku ve Anemon / Alya'ya Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Siz Bir Alçaksınız pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.