Siyaset pdf – Yandex indir

tarafından
7
Siyaset pdf – Yandex indir

Çok satan yazar Andrew Heywood’un bu ufuk açıcı ders kitabının beşinci edisyonu, siyasete kapsamlı ve güvenilir bir giriş sağlama konusunda öncülük etmeye devam ediyor. İlgi çekici ve kolay anlaşılır tarzıyla tanınan bu kitap, öğrencilerin disiplinin seçimler, oy kullanma, güvenlik ve küresel yönetişim gibi temel alt alanlarını anlamlandırmalarına böylece temel kavramları ve teorilerini anlamalarına yardımcı olur. Kitap, sistematik olarak gözden geçirilmiş ve baştan sona güncellenmiş olup aynı zamanda farklı bakış açıları arasında bağlantılar kurmak ve çağdaş kurumların, olayların ve gelişmelerin hayata geçirilmesine yardımcı olmak için denenmiş ve test edilmiş bir dizi pedagojik özellik kullanır.
 
Çok çeşitli uluslararası örneklere dayanan bu metin, dünyanın dört bir yanındaki öğretim görevlileri için ideal bir seçimdir. Kitap lisans düzeyinde ve karşılaştırmalı siyaset derslerinde başvurulacak bir kaynak olarak kullanılabilmesi için özenle tasarlanmış ve yazılmıştır. Ayrıca, ana veya yan dallar için bir referans noktası olarak da kullanılabilir.
 
Bu edisyonda yenilikler şunlardır:
– Kitap, dünyanın farklı yerlerinde demokrasinin düşüşünü ve popülizmin ve otoriterliğin yükselişini yansıtacak şekilde yeniden yapılandırıldı ve revize edildi.
– Uygulamadaki Siyaset kısımları en son siyasî gelişmeleri yansıtıyor; ‘Trump’ın Zaferi: Kutuplaşma ve Öfke Siyaseti mi?’; ‘Güney Afrika: Tek Parti Devleti mi?’; ve ‘Kuzey Kore: Haydut Bir Nükleer Güç mü?’
– Sosyal medyanın ve ‘sahte haberler’in ortaya çıkışı ve etkisi değerlendirilerek medya ortamının dönüşümü tartışılmaktadır.
– Öğrenciler için web bağlantıları, öğretim görevlileri için PowerPoint slaytları, kitabı kullanma kılavuzu ile bloomsburyonlineresources.com/politics-5e adresinde bulunabilir. Bu kaynaklar, bu ders kitabını kullanırken öğretme ve öğrenmeyi desteklemek için tasarlanmıştır ve hiçbir ekstra ücret ödemeden kullanılabilir.
 

Siyaset isimli 660 sayfadan oluşan kitap ; Andrew Heywood tarafından yazılmış ve FELİX KİTAP yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Derin Devletin Üvey Evladı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yeşil Derin Devletin Üvey Evladı indir, Yeşil Derin Devletin Üvey Evladı oku ve Yeşil Derin Devletin Üvey Evladı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Siyaset pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.