Sırma’nın Günlüğü pdf – Yandex indir

Sırma’nın Günlüğü pdf – Yandex indir

Gurbet’in annesi onu doğururken, babası ise o henüz iki yaşındayken ölmüştür. Evinde kaldığı köy ağası ve ailesi içinse sadece bir beslemedir.

Gurbet bir kamyon kasasında kendini okutacak ve bu hayattan kurtaracak Devlet Baba’yı bulmak için yolculuğa çıkar. Devlet Baba’yı bulamadığı Ankara’da küçük Gurbet “Sırma” olur ve bir dilenci çetesinin eline düşer. Daha sonra İstanbul’daki bir fuhuş çetesine satılan Sırma’nın; hayatla, kendisiyle, erkeklerle, geride bıraktığı utanç ve korkuyla mücadelesi başlar. Ve geçmişten intikam almadan yeni bir hayat kurulamayacağına karar verir.

Naşide Gökbudak, küçük bir kız çocuğunun her şeye rağmen ayaklarının üzerinde durmasını, yaşadığı acılarını, korkularını, pes etmeden yola devam edişini ve azim dolu yaşam mücadelesini incelikli bir dille anlatıyor.
 

Sırma’nın Günlüğü isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Naşide Gökbudak tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 02.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Meşhurların Son Anları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Meşhurların Son Anları indir, Meşhurların Son Anları oku ve Meşhurların Son Anları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sırma’nın Günlüğü pdf – Yandex indir - PDF indir