Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf – Yandex indir

tarafından
12
Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf – Yandex indir

Havalar ısınmış, Vikingler’in Miklagård’a (İstanbul’a) doğru yelken açma zamanı yaklaşmıştır. Kabile reisinin kızı Siri de yolculuğa katılmak ister ama babası Siri’nin gelmesine izin vermez; kızının bu yolculuk için henüz küçük olduğunu düşünmektedir. Fakat bu, Siri’yi durduramaz ve küçük Viking gemide bir yere saklanır. Gemide imparatora ulaştırılacak gizemli bir kutu vardır. Siri’nin kutuyu ele geçirmeye çalışan düzenbazIara karşı bütün cesaretini ve zekâsını kullanması gerekecektir.
 
“Hız kesmeyen hikâyesi, iyi araştırılarak tasarlanmış çizimleri ve başroldeki güçlü küçük kız karakteriyle Siri’nin maceraları her yaştan insana hoş bir okuma deneyimi sunuyor. Özellikle de zamanımızda daha çok kulak verilmesi gereken, Ortaçağ’da geçen kültürel bir buluşma hikâyesini çok güzel bir biçimde aktarmayı başarıyor.”
İstanbul İsveç Araştırma Enstitüsü
 
“Cesur ve sevimli Viking kız Siri hakkındaki bu seri gerçek bir başyapıt.”
Sture Hegerfors, İsveç Çizgi Roman Akademisi
 

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Patric Nyström tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Siri’nin Maceraları 1: İmparatorun Hazinesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.