Şifayı Ararken Bir Doktorun Hekimliğe Yolculuğu-Titreşim Tıbbı pdf – Yandex indir

tarafından
3
Şifayı Ararken  Bir Doktorun Hekimliğe Yolculuğu-Titreşim Tıbbı pdf – Yandex indir

Ülkemizde biyorezonans ve akupunktur tedavilerinde öncü bir isim olan Esra Kırsever, Şifayı Ararken kitabında annesinin hastalığı ile başlayan “şifa arayışı” sürecine bizleri de tanık ediyor. Hem doktor hem de bir “hasta yakını” olarak sadece semptomları ortadan kaldıracak değil, hastalığı bitirecek tedavi yöntemleri arayışına giriyor. Bu süreçte biyorezonans, akupunuktur, homeopati, Bach çiçekleri ve bir şifa kaynağı olan “su”ya dair derinlemesine araştırmalar yapıyor, tedavilerinde tüm bunlardan faydalanıyor.
 
Esra Kırsever, bir ömür sürecek “şifa arayışı”nda yaşadığı tecrübeleri ve edindiği bilgileri bizlere sunarak, “Tıbbı, algoritmalardan ibaret kabul eden yaklaşıma” yapıcı eleştiriler getiriyor ve sorgulanabilirliğini ortaya koyuyor. İzini sürdüğü “şifa”, ona “sonsuzluk kapısının kapalı olmadığı”nı ve asıl gayenin “aslına vasıl olmak” olduğunu gösteriyor.
 
Alanındaki ilk kitaplardan olma özelliğini taşıyan Şifayı Ararken, okuyucuyu birçok açıdan beslerken, ona daha önce deneyimlemediği bir bakış açısı sunuyor.
 

Şifayı Ararken Bir Doktorun Hekimliğe Yolculuğu-Titreşim Tıbbı isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Esra Kırsever tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Şifayı Ararken Bir Doktorun Hekimliğe Yolculuğu-Titreşim Tıbbı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.