Şiddetin Gölgesinde pdf – Yandex indir

tarafından
30
Şiddetin Gölgesinde pdf – Yandex indir

Biraz yavaş olun! Yeter artık! Çocuk nasıl korkuyor! Anne, baba, görmüyor musunuz? Susun biraz! Bağrışmayın. Çocuktan ne istiyorsunuz? Çocuğun yanında bağırıp duruyorsunuz. Çocuk o, ne bilsin. Bildiği bütün aileler böyle zannediyor. İleride evlenecek. Sizin gibi birini bulacak. Bu ona normal gelecek. Çocuğun hayatını mahvediyorsunuz. Fark etmiyor musunuz? Yeter, yeter, YETER!
Prof. Dr. Levent Sütçigil, bu kısa romanıyla, ilişkilerde şiddetin normalleştirilmesi ve bir yaşam biçimine dönüştürülmesi olgusundan hareketle, şiddet eğiliminin aşamalarını, bir roman açıklığı ve diliyle anlatıyor. İrem, şiddet gördüğü kocasından yeni boşanmıştır. Bir yandan aile içinde yaşadıklarını, bir yandan da Hakan Bey’le geçirdiği psikoterapi sürecini bize aktarır… Günümüzün bu can yakıcı sorununa son derece açık yanıtlar bulabileceğiniz bir kısa roman, Şiddetin Gölgesinde.
 

Şiddetin Gölgesinde isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Levent Sütçigil tarafından yazılmış ve ALAKARGA SANAT YAYINLARI yayınevinin 23.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Şiddetin Gölgesinde pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.