Şeytanın Azizleri / Cehennem Orduları pdf – Yandex indir

tarafından
7
Şeytanın Azizleri / Cehennem Orduları  pdf – Yandex indir

Şeytanın hilelerini ve kurallarını bilmeden onunla ve Azizleriyle savaşamazsınız. Mücadeleniz kafa karıştırıcı ve zor geçer. İblisin tezgâhlarını ve kumpasını öğrenip mücadeleye başlarsanız, savaşınız güvenli ve kazançlı bir hale gelir. Dünya’da sürdürdüğümüz yaşamın da bazı kuralları vardır. Yavuz Selim PINARBAŞI bu kitapta Dünya’daki yaşamın ve ötesinin kuralları olarak görülebilecek Cehennem Ordularının (Cennetten kovulmalarından günümüze) intikam taktiklerine ışık tutuyor.
Başkalarına ilham ve cesaret verme yeteneği olan PINARBAŞI, Dünya’daki kaos, cinayet ve savaşları yöneten bu Orduları Sembolik ve Ezoterik bir şekilde okurunun önüne seriyor. Metaforlar ve başka insanların- Şeytanın Azizlerinin hayatlarından bilimsel hikâyeler kullanarak, 33 Spiritüel yasaya uyarak nasıl zafere, başarıya, minnettarlığa ve inayete ulaşabileceğinizi gösteriyor. Kuralları en yüksek seviyede uygulamaya başladığınızda, Dünya’daki cennetin anahtarı ve Şeytanın ipleri elinizde.
 

Şeytanın Azizleri / Cehennem Orduları isimli 704 sayfadan oluşan kitap ; Yavuz Selim Pınarbaşı tarafından yazılmış ve DA VİNCİ YAYINLARI yayınevinin 23.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Satırlarda Yiten Aşk pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Satırlarda Yiten Aşk indir, Satırlarda Yiten Aşk oku ve Satırlarda Yiten Aşk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytanın Azizleri / Cehennem Orduları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.