Şeytani Boyut pdf – Yandex indir

Şeytani Boyut pdf – Yandex indir

Yıl 1935, Çekoslovakya. Yakın zamanda Carl Jung’dan psikiyatri eğitimi almış olan Dr. Viktor Kosárek, yeni görevine başlamak üzere Hrad Orlů Akıl Hastanesi’ne gelir. Tesis bir dağın tepesindeki, etrafı ormanlarla çevrili, Orta Çağ’dan kalma terk edilmiş bir şatodur.
Avrupa felaket bir savaşa hazırlanırken, öldürmeye meyilli altı akıl hastası –diğer adıyla Şeytan’ın Altılısı– bu şatoya kapatılmıştır. Kendi geliştirdiği yeni bir tekniği kullanan Dr. Viktor, hastaların ürkütücü sırlarını ortaya çıkarabilmek amacıyla onlarla seanslar düzenlemektedir.
‘Meşin Önlük’ adı verilen katilse, Prag’da kurbanlarını feci şekilde öldürmektedir. Yakalanma tehlikesinden her seferinde başarılı bir şekilde kurtulabilen katilin berbat ve kanlı cinayetleri sanki bizzat Şeytan tarafından işlenmiş gibidir. Belki de gerçekten öyledir…
Başkomiser Lukáš Smolák, Karındeşen Jack’i taklit edercesine cinayetler işleyen caniyi yakalayabilmek için Hrad Orlů Akıl Hastanesi’deki uzman doktorlardan yardım istemek zorunda kalır.
Cinayetlerin, Kartal Şatosu’ndaki akıl hastalarıyla nasıl bir bağlantısı vardır? Bunu ancak Şeytan bilir, ortaya çıkarmaksa Viktor’un görevidir…
Doğu Avrupa folklorundan izler taşıyan ve Çekoslovakya sınırının hemen ötesindeki Nazi felaketinin gölgesinde kalan bu romanı okurken iliklerinize kadar ürperecek ve kitabı elinizden bırakmayacaksınız.
 
“Sizi daha ilk sayfasında içine çeken ve karanlık dünyasına sürükleyerek çılgınca eğlendiren bir hikâye.” (New York Times)
“Nefes kesici.” (Daily Mail)
 
UYARI: Bu kitap daha önce yayınevimizden PSİKİYATRİST adıyla yayımlanmıştır
 

Şeytani Boyut isimli 479 sayfadan oluşan kitap ; Craig Russell tarafından yazılmış ve PANAMA YAYINCILIK yayınevinin 18.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Türk Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Türk Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Türk Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytani Boyut pdf – Yandex indir - PDF indir