Sevgiye Bir Adım Daha pdf – Yandex indir

tarafından
6
Sevgiye Bir Adım Daha pdf – Yandex indir

Her gün sevgiye doğru yeni bir adım atmalıyız. İnanç ve umutla yol almalıyız. Aldığımız her nefese sevgi katmalıyız. Sevgi bizi Allah’a ve kendimize yaklaştıracak, yeni bir soluk almaya, yeni bir akışa ve bakışa vesile olacaktır.
Evren sevgi ışığı ve merhamet aydınlığı ile döner devam eder. Her şey güzelliğin ruhunda, sevginin kalbinde akmaktadır. En büyük değişim gelişim ve dönüşümler, sevgi ve bilgeliğin dairesinde olur.
Sevgi çok güçlü bir bağdır her canlının kalbinde, insan hayat bulur sevginin yüreğinde. Yeter ki doğru işlenmeye devam etsin. Yeter ki hakikat tersyüz edilmesin. Huzur sadeliğin gücünde, büyüklük gönlün güzelliğindedir. Bu cihan, kalbimizi birbirimize açtıkça güzelleşecek ve yüreklerimiz birbirini sevdikçe de ışığı sönmeyecektir.”
 

Sevgiye Bir Adım Daha isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Çetin tarafından yazılmış ve BENGİSU YAYINLARI yayınevinin 13.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Bize Gelmedi Hiç pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aşk Bize Gelmedi Hiç indir, Aşk Bize Gelmedi Hiç oku ve Aşk Bize Gelmedi Hiç pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgiye Bir Adım Daha pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.