Sevgiden Ötesi Var pdf – Yandex indir

Sevgiden Ötesi Var pdf – Yandex indir

Bu kitap, çocukların dünyasını yakından bilen bir öğretmen yazarın kaleminden çıkmıştır. Kitapta yer alan her sevgi hikâyesinin mutlaka yaşanmış bir karşılığı vardır. Anlatılan olaylar, durumlar, duygular uydurma kurgular değil, yaşanmışlıkların birebir yansımalarıdır. Yetişkinlerden hem etkilenerek hem de onları etkileyerek gerçek hayatın içinde büyüyen çocuklar, kitapta sunulanları rahatça anlayacaklardır. Zaten bu hikâyeler hem çocuklar hem yetişkinler tarafından okunsun, özellikle de aile ortamlarında okunsun diye yazılmıştır.
Akçağ Yayınları olarak günümüz Türk edebiyatının usta kalemlerinden olan yazarımızın bütün çocuklar ve yüreği çocukça sevgilerle çarpan herkes için yazdığı bu kitabı severek okuyacağınıza inanıyoruz.
 

Sevgiden Ötesi Var isimli 137 sayfadan oluşan kitap ; Osman Çeviksoy tarafından yazılmış ve AKÇAĞ YAYINLARI yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Elanko pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Elanko indir, Elanko oku ve Elanko pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgiden Ötesi Var pdf – Yandex indir - PDF indir