Sevgi Kavramı pdf – Yandex indir

tarafından
16
Sevgi Kavramı pdf – Yandex indir

Sayın Okur, ‘Sevgi Kavramı’nın’ aşındırıldığı, hatta ‘travma’ yaşatıldığı ve okurun azaldığı varsayıldığı bir dönemde, “SEVGİ KAVRAMI” adlı eserimi sizlerle buluşturabilme bahtiyarlığını yaşıyorum.
Tüm olumsuzluklara rağmen kalplerin hala sevgi pompaladığına ve okurların, yazara sahip çıktığına/ çıkacağına inanıyorum.
“SEVGİ KAVRAMI’NIN” evrensel karakterinden yola çıkılıp değerlendirildiğinde, bu kavramın zıddı da veya tam karşıtlığı da “SEVGİSİZLİK KAVRAMI” olarak ortaya çıkar.
Bu iki kavram arasındaki insan yaşantısının olağan akışını, daha açık bir ifadeyle her insanın yaşayabileceği olayları hikâyeleştirdim.
Deneme, hikâye, anı ve tarihi olaylarla ilgili farklı zamanlarda yazılmış ve birçoğu da yayımlanmış yazıları, sizin için bir araya getirdim ve bu eser ortaya çıktı.
Sevgi Kavramı (Deneme) olarak, siz okura sunulan, bu kitaptaki yazılanlar, birey ve toplum olarak hepimizin yaşadıklarından veya çevremizde yaşananlardan başka bir şey de değildir.
Bu kitabı okurken, kendinize ait olanları ve çevrenizde yaşanılanları görecek ve benim hikâyem diyebileceğiniz, bölümler bulacaksınız.
En büyük desteğim ve dayanağım olan okura teşekkür ediyorum.
Sevgiyle kalın.
 
Nezih Yıldırım
 

Sevgi Kavramı isimli 114 sayfadan oluşan kitap ; Nezih Yıldırım tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vahiy Kitapları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Vahiy Kitapları indir, Vahiy Kitapları oku ve Vahiy Kitapları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi Kavramı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.