Sessiz Göl pdf – Yandex indir

tarafından
13
Sessiz Göl pdf – Yandex indir

BAZI SIRLARIN ORTAYA ÇIKMASI İNSANI KARANLIĞA SÜRÜKLEYEBİLİR.
Dedektif Kay Sharp, FBI’daki görevini bırakarak yıllar önce terk ettiği “evine” geri döner. Ancak onu kaçmaya çalıştığı hatıraları dışında bekleyen korkunç olaylar vardır. Efsaneye göre Kızılderili kadınların ölülerinin ardından döktükleri gözyaşlarıyla oluşan Sessiz Göl’de acımasızca öldürülen genç bir kadının cansız bedeni bulunmuştur.
 
Küçük kasaba, cinayetlere yabancıdır ama profil uzmanı Dedektif Kay, failin bir seri katil olduğunun farkındadır. Çok geçmeden başka kadınların da Kızılderili geleneklerini andıran simgelerle gömülen cansız bedenlerine ulaşılır. Sadist katilin tekrar saldırması sadece an meselesidir.
 
Kay, bir taraftan geçmişinin sırlarından kaçarken bir taraftan acımasız katilin yeni bir cinayet işlemesini engelleyebilecek midir? Başka bir kayıp kadın ve çocuk haberinin gelmesiyle zamana karşı yarış başlayacaktır.
 
En çok okunan yazarlardan biri olan Leslie Wolfe, Sessiz Göl ile gerilim türünün sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Wolfe, kendi sırlarından kaçmaya çalışan genç bir kadın dedektifin, sadist bir katili takibini soluk kesen bir anlatımla aktarırken, cinayetin patolojisini, dedektif ve suçlunun psikolojilerini aynı anda ortaya seriyor.
 
“Harika bir gerilim. Wolfe tüylerinizi diken diken ediyor.
– Kirkus Reviews
 
“Leslie Wolfe, Tom Clancy, Michael Crichton ve hatta James Paterson ile kıyaslanabilecek kadar yetenekli.”
– Dennis Waller
 
“Her satırına bayıldım. Sonu ise tam bir bomba! 
– Book Obsessed Introverts
 

Sessiz Göl isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Leslie Wolfe tarafından yazılmış ve ORMAN KİTAP yayınevinin 09.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Barışı Sağla pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Barışı Sağla indir, Barışı Sağla oku ve Barışı Sağla pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sessiz Göl pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.