Sen Ne Yapardın? pdf – Yandex indir

tarafından
5
Sen Ne Yapardın?  pdf – Yandex indir

Sizce intikam neydi? Her zaman pişmanlık duyulmaksızın karşılık verilmesi gereken bir duygu muydu?
Çok sevdiğimiz, uğruna dünyaları feda edeceğimiz kişi veya kişileri hayatından koparanlara karşı nasıl bir intikam alınmalıydı? Aras, yedi yaşındayken çocukluğun serpiştirdiği o mutluluk ve hayattan haz alıcı duygu ile arkadaşının evinde oyun oynarken acı haberi aldı. O haberden sonra intikam onun için her şeydi.
Çocukluğundan beri yalnız yaşayan Aras için intikam soğuk yenen bir yemek değil, ona yedirilen soğuk yemeklerin sıcak bir öfkesiydi. Anne ve babasının intikamını alma hırsı daha tazeyken ona yepyeni bir hırs daha eklendi. Gerçek aşkını bulduğu zaman, o çok arzuladığı intikamı alabilecek miydi? Veyahut almak isteyecek miydi?
İntikam alma hırsı, onu çok istediği mesleğe itti: Dedektiflik… Yalnızca ailesinin ölümünü araştırmak değil, hayatının neden soru işaretinden ibaret olduğunu araştırmak için bu zorlu mesleği seçmişti. Bir müddet sonra bazı şeyleri akışına bırakmanın ne kadar doğru olduğunu fark etti.
Bırakalım da çektiği acıların kaynağını Aras değil, acıların kaynağı Aras’ı bulsun.
 

Sen Ne Yapardın? isimli 138 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Nuri Ercan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 04.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sen Ne Yapardın? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.